Banner SANFOG.com

Miesta implementácie

Sťahuj komplet katalóg


 

Miesta implementácie - Odstraňovanie prašnosti

Odstraňovanie prašnosti

Vo vzduchu prachových častíc môže byť ťažké odstrániť vzhľadom na skutočnosť, že sú tak malej veľkosti (2 až 10 mikrónov). Tieto častice sa unášajú všade a môžu byť významným zdravotným rizikom. Inžinieri sa často inšpirujú riešením problémov prostredníctvom použitia vodnej hmly pre zachytenie týchto prachových častíc. To je správny prístup však nie je vždy taký úspešný.Ak chcete zachytiť prachové častice čo najlepším spôsobom je potrebné, aby kvapky vody mali rovnakú veľkosť a hmotnosť ako častice prachu sami. Ak chcete zachytiť 1 milión častíc prachu, bolo by najlepšie vyrobiť 1 milión kvapôčok vody rovnakej veľkosti, aby sa zachytili. Systémy produkujú veľmi malé kvapôčky od 2 mikrónov do 20 mikrónov a tak dokáže zachytiť prachové častice pomocou procesu aglomerácie.


Priemyselná prašnost

Až do nedávnej doby odstraňovanie prašnosti požadovalo drahé vybavenie a komplikované systémy ako sú extrakčné ventilátory, vačkové systémy a elektrostatické odlučovače. Pokročilý vývoj produktu bol nevyhnutný pre pomoc klientom dosahovať úspešné odstraňovanie prašnosti. Osvedčená technológia generuje 10-mikrónové kvapôčky vody, ktoré priťahujú a potlačia menšie častice prachu.Miliardy mikrónov veľké kvapôčky znižujú úroveň dýchateľného prachu prostredníctvom procesu aglomerácie.Táto metóda nízkej vlhkosťi zastaví prach pri zdroji. Nezanecháva žiadne významné stopy vlhkosti.Systémy sú navrhnuté špeciálne pre každú aplikáciu, s prihliadnutím na typ prachu a procesy, ktoré ho produkujú. Systémy zahŕňajú automatické riadiace jednotky, ktoré môžu byť spojené s už existujúcimi systémom stavebného managementu. Mnoho oblastí môžu byť začlenených do systému pre úspešnú integráciu do výrobných procesov.

Vzduchom nesené prachové častice (striekanie, nátery, brúsenie, drvenie, rezanie, tryskanie) pri spracovaní, výrobe, preprave a pohybe materiálu môže byť vážnym problémom. Prachové častice nepriaznivo pôsobia na zdravotný stav pracovníkov v strojárstve ako aj v iných odvetviach, čoho efektom je pokles efektívnosti a kvality vo výrobe. Ochrana zdravia a bezpečnostné predpisy či legislatíva sú presadzované čoraz častejšie preto zamestnávatelia by sa čím skôr mali vyrávať súlade s predpismy.


Ako sa to robí?


* Inštalácia vetiev pomocou ktorých sa zabezpečí zachytenie prachových častíc.
* Inštalácia ventilátorov v geograficky zložitých priestoroch.
* Po obvode problémových oblastí.
* Inštalácia v okolí zariadenia.
* Inštalácia pri dverách a otvoroch pre zastavenie prašnosti.

 

 

zvlhčovač vzduchu priemyselný, priemyselný zvlhčovač vzduchu, priemyselne zvlhčovače vzduchu, priemyselné zvlhčovanie vzduchu, chladenie letnej terasy, chladenie terasy, chladenie vodnou hmlou, chladenie vodnou parou, regulacia vlhkosti, adiabatické chladenie, ako regulovať vlhkosť v sklade, ochladzovanie parou, vodná hmla chladenie, průmyslové zvlhčování, zníženie prašnosti, znižovanie prašnosti, zvlhcovanie vonkajsich priestorov,

 

 

| Úvod | SANfog | Produkty | Miesta implementácie | Foto + Video | Referencie | NewsLetter | Na stiahnutie | Kontakty | Mapa stránky |

Copyright 2009 © SANFOG s.r.o. E-mail: info@sanfog.com. Všetky práva vyhradené. Designed by E-studio.sk